Saç Ekimi ve Medikal Estetik Ünitesi

Hastanemizde saç dökülmesi problemi yaşayan hastalarımıza Fue yöntemiyle Saç Ekimi, Saç Dökülmesi Tedavileri, Saç Mezoterapisi, Saç P.R.P ve diğer medikal kozmetik uygulamalar olan Lazer Epilasyon, Lazerle Varis Tedavisi, Lazerle Dövme Silme, Lazerle Leke Tedavisi, Botox, Yüz Gençleştirme, Dolgu, Mezolifting, Dermaroller, Kimyasal Peeling, Bölgesel Zayıflama, Selülit Tedavisi, Liposuction ve Rhinoplastyyapılmaktadır.

Saç Ekimi

FUE yönteminde saç kökleri dökülme olmayan kısımdan kesi izine neden olmadan ve dikiş kullanılmadan çıkarılarak sorunlu bölgeye saç ekimi işlemi yapılır. FUE saç köklerinin kesi izi olmadan ve dikiş kullanılmadan çıkarıldığı tekniktir.

Saç Tedavileri

P.R.P. tedavisi

Lazerli Tedaviler

Lazer ile varis tedavisi, dövme sildirme, leke tedavisi, epilasyon hizmetleri sunmaktayız. Gözenek genişliği, yağların düzensizliği, ciltteki sarkmalar da tedavi edilebilmektedir.

Anti Aging

Anti-aging yaşlanmayı mümkün olduğu kadar yavaşlatmak ve vücudun bir bütün olarak orantılı ve sağlıklı yaşlanmasını sağlamak amacıyla uygulanır. Dolgu ve peeling gibi uygulamalar sunmaktayız.

Plastik Cerrahi

Bölgesel Zayıflama

 

Saç Ekimi ve Medikal Estetik Ünitesi doktorlarımızı görmek için tıklayınız.

Konu ile ilgili dergi yazısını görüntülemek için, aşağıdaki dergi sayfalarına tıklayınız.