Hair Transplant & Medical Aesthetics Unit

Hastanemizin yenilenen medikal estetik bölümünde saç dökülmesi problemi yaşayan hastalarımıza Fue yöntemiyle Saç Ekimi, Saç Dökülmesi Tedavileri, Saç Mezoterapisi, Saç P.R.P ve diğer medikal kozmetik uygulamalar olan Lazer Epilasyon, Lazerle Varis Tedavisi, Lazerle Dövme Silme, Lazerle Leke Tedavisi, Botox, Yüz Gençleştirme, Dolgu, Mezolifting, Dermaroller, Kimyasal Peeling, Bölgesel Zayıflama, Selülit Tedavisi, Liposuction ve Rhinoplasty yapılmaktadır.

Saç Ekimi

FUE yönteminde saç kökleri dökülme olmayan kısımdan kesi izine neden olmadan ve dikiş kullanılmadan çıkarılarak sorunlu bölgeye saç ekimi işlemi yapılır. FUE saç köklerinin kesi izi olmadan ve dikiş kullanılmadan çıkarıldığı tekniktir.


Saç Tedavileri

Kendi kanınız sizi geçmişe götürmeye hazır. Son dönemde P.R.P. tedavisi ile, ölmeye yüz tutan saç kökleriniz ve zayıflayan, tüy haline gelen saç telleriniz canlanacak ve saçlarınız eski sağlığına kavuşacaktır.

Lazerli Tedaviler

Lazer ile varis tedavisi, dövme sildirme, leke tedavisi, epilasyon hizmetleri sunmaktayız. Gözenek genişliği, yağların düzensizliği, ciltteki sarkmalardan da lazer tedavilerimiz ile kurtulabilirsiniz.

Anti Aging

Anti-aging yaşlanmayı mümkün olduğu kadar yavaşlatmak ve vücudun bir bütün olarak orantılı ve sağlıklı yaşlanmasını sağlamak amacıyla uygulanır. Dolgu ve peeling gibi uygulamalar sunmaktayız.

Plastik Cerrahi

Bölgesel Zayıflama